Turniej halówki

19 października odbyły się gminne rozgrywki w piłce halowej. Razem z panią Anią udaliśmy się na salę G1 w Środzie, gdzie do turnieju zgłosiło się 7 drużyn: SP3, SP2, Słupia, Brodowo, Starkówiec, Jarosławiec oraz my. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach A i B. My trafiliśmy do A razem z Jarosławcem, Słupią oraz SP2. Było ciężko, choć każdy rozegrany przez nas mecz dawał szansę na wygraną ponieważ to my jako pierwsi zdobywaliśmy bramki. Gdy myśleliśmy że wygraną mamy w kieszeni wtedy rywale przystępowali do ataku wykorzystując nasze chwilowe rozkojarzenie i  niestety tym sposobem dwa mecze przegraliśmy. Nie udało nam się wyjść z grupy bo zajęliśmy w niej 3 miejsce, w ogólnym rozrachunku zaś 5. Czujemy niedosyt i trochę jesteśmy na siebie źli że tak zmarnowaliśmy szansę, którą mieliśmy.

Skład drużyny: Jakub Wullert, Mikołaj Czyżak, Oskar Pawlak, Oskar Mróz, Marcin Kaczmarek oraz Hubert Budich.

Bramki strzelili: Marcin Kaczmarek i Oskar Pawlak.

Pasowanie 2017

 

Dzień jest dzisiaj uroczysty,

każdy z nas odświętnie ubrany.

Do szkoły przyszli tatusiowie i mamy,

bo dzisiaj właśnie szkoła,

przyjmie nas radośnie w swe bramy.

Czytaj więcej...

Pierwszaki znają znaki

Czytaj więcej...

Zbiórka na cebulki zakończona

 

Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy, za które zakupione kolejne cebulki żonkili. Razem z nami do zbiórki przyłączyło się całe przedszkole. W sumie udało nam się pozyskać 194,93gr. Za zgromadzoną kwotę oprócz cebulek kupiliśmy również korę oraz odpowiednie podłoże. Jak widać cebulki już są w ziemi i mamy nadzieję, że wyrosną z nich piękne żonkile.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji i dorzucenie swojego symbolicznego grosika :)

 

 

Zwierzątkiem być...

4 października w środę przypadał Światowy Dzień Zwierząt. Korzystając z tej okazji Samorząd Szkolny ogłosił i w naszej szkole w tym dniu Dzień Zwierząt. Uczniowie mieli za zadanie przebrać się w dowolne, wybrane przez siebie zwierzątko. Ku wielkiej radości większa część społeczności szkolnej zamieniła się w najróżniejsze zwierzęta. Największą popularność zdobyły koty w najróżniejszym wydaniu, jednak po za kotami można było zobaczyć żyrafy, misie, króliki, tygrysy. W oraz wiele innych zwierzaków. W szkole było gwarno i kolorowo:)

 

Podkategorie