Grupa "Maki"

 

Bo w przedszkolu fajnie jest budzik rano woła mnie; dzyń, dzyń, dzyń nowy dzień!
Niecierpliwie tupie but, ruszać czas tup, tup. W przedszkolu czeka już nasza pani,
z uśmiechem nas wita.

Z nami śpiewa i z nami się bawi

i o wszystko ją można zapytać.

 

 

 

Czytaj więcej...

PAŹDZIERNIK- MIESIĄC RÓŻAŃCA


Październik jest miesiącem Matki Boskiej Różańcowej. Przez cały miesiąc odprawia się nabożeństwa różańcowe. ,,Bratki’’ razem ze swoją panią wykonały różaniec z kasztanów. Bardzo dziękujemy Panu Pawłowi Kulczak , tacie Kubusia za przygotowanie kasztanów ( wywiercenie dziurek w każdym kasztanie). Na lekcję religii przedszkolaki przyniosły z domu różańce i wraz z księdzem się na nich modlili oraz pokolorowali papierową wersję różańca. Oto efekt naszej pracy:

 

 

Czytaj więcej...

,,BRATKOWE PRACE’’


Już minął miesiąc odkąd chodzimy do przedszkola.

Postanowiliśmy pochwalić się naszymi pierwszymi pracami plastycznymi. Oto one:

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Jesień - "Szafirki"

 

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, a także bardzo obfitująca w ciekawe wydarzenia w naszym przedszkolu. ,, Szafirki” bardzo chętnie podejmują różnorodne działania plastyczne i organizują ciekawe przedstawienia.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Dzień Przedszkolaka

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.

 


Na wieść o przygotowywanej uroczystości w Niepublicznym Przedszkolu ,,Stokrotka” w Słupi Wielkiej w oddziale w Jarosławcu,dzieci z grupy Maczki, Bratki i Szafirki bardzo się ucieszyły z wizyty zaproszonych gości. W tym dniu odwiedziła nas Pani Dyrektor Beata Szerement i Radny Pan Bogusław Makowski, którzy przynieśli ze sobą wiele prezentów m.in. zabawki, słodkości, upominki. Pani Dyrektor przekazała również wszystkim przedszkolakom gorące życzenia oraz bańki mydlane podarowane przez Pana Burmistrza Wojciecha Ziętkowskiego.W tym dniu wszystkim dzieciom towarzyszył piękny uśmiech i dobry humor a zabawom nie było końca. Ten dzień dzieci rozpoczęły od zaśpiewania piosenek i przedstawienia teatrzyku pt ,, Dary Jesieni” Wszystkie dzieci zostały udekorowane medalami po czym nastąpił słodki poczęstunek i zabawa.

 

 

 

Czytaj więcej...